Na początku było słowo


Słowo to elementarna część mowy, z pomocą której jesteśmy w stanie wyrazić swoje zdanie, opisać uczucia, czy odczucia dotyczące otaczającego nas świata. Słowo daje nam władzę tworzenia własnej historii, tożsamości, a także wybór, ponieważ to od nas zależy w jaki sposób je wykorzystamy. Będąc świadomym tego ogromnego przywileju pragnę zaprosić Was do lektury bloga o być może niewiele mówiącym tytule "Bezmiar słów". Na wstępie warto odpowiedzieć na kilka pytań, gdzie z biegiem czasu będzie zmierzało to miejsce mojego spotkania z zainteresowanym gronem odbiorców.

Jakie aspekty życia codziennego znajdziemy na łamach niniejszego bloga?

To chyba najtrudniejsze pytanie ze wszystkich możliwych. Blog stworzony został z myślą przekazania osobistego, często subiektywnego punktu widzenia na tematy dotykające nas wszystkich. Niezwykle często pojawiające się wpisy będą tworzone w sposób humorystyczny, troszeczkę karykaturalny przedstawiając być może dobrze nam znaną sytuację w nieco innym, weselszym świetle. Zbyt wiele, by nazwać tę formę felietonem, aczkolwiek ku niemu zmierzającą.

Częstotliwość publikacji?

Nie od dziś wiadomo, że praca, czy obowiązki dnia codziennego pochłaniają większość danego nam czasu, więc jakakolwiek deklaracja stałaby się zapewne słowami rzuconymi na wiatr. Natomiast mogę zapewnić, iż żaden ważny temat nie zostanie bez mojego komentarza.

Media społecznościowe?

Wszystko ma swój czas, na aktywność w mediach społecznościowych również przyjdzie pora. Niestety rozpoczynając przygodę z nowym blogiem jest ogrom spraw także natury technicznej do tzw. "ogarnięcia".

Plany na przyszłość?

Nic na siłę. Budowanie od podstaw wymaga sporo uwagi, poświęcenia, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. Dlatego też snucie przeróżnych planów, wyimaginowanych celów, których spełnienie w tej chwili jest wręcz niemożliwe uważam za bezsensowne.

Dziękuję za Waszą uwagę, zapraszając jednocześnie na pierwszy wpis, który już niedługo pojawi się na kartach niniejszego bloga o nazwie "Bezmiar słów".

Komentarze

Copyright © Bezmiar Słów